Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.
Ново

здолниште LETIFIA GREEN

Код: 006012-364-1
Тежина: 0.300kg

holder

productBadge
Цена: 928.00 ден.
41% Попуст
Листа со цени: 1568.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: полиестер 98%, еластин 2%
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Модерно здолниште со миди должина, погодно за разни модни комбинации и пригоди.
 • Во него ќе се чувствувате удобно и ќе бидете тренди! Моделот е изработен од фин материјал во богата боја.
 • Совршен за секоја фигура! Здолништето е со висок струк, што визуелно ќе ја издолжи фигурата.
 • Одржување: За подолготраен и убав изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S/M.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе