Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

јакна RENIKA BORDO

Код: ch004015-915-1
Тежина: 0.400kg

holder

Цена: 768.00 ден.
59% Попуст
Листа со цени: 1888.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: хемиско чистење
* Состав: 95% полиестер, 5% спандекс
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • BESTSELLER! Ќе бидете модерни, единствени и самоуверени! Изберете практична и удобна јакна во неколку тренди бои.
 • Бескомпромисна изработка од висококвалитетен, густ материјал кој обезбедува максимална удобност во текот на денот. Апсолутно MUST HAVE за вашата гардероба оваа година!
 • Совршениот крој изгледа одлично на секоја фигура за да се чувствувате неодоливо.
 • Должината е до колковите, а високата јака создава чувство на топла прегратка и во најстудените денови.
 • Функционалниот модел ви овозможува да креирате различни комбинации, можете да го носите со фармерки и блуза или со лежерен миди фустан.
 • Одржување: Пожелно е да се пере рачно или во машина за перење на температура не поголема од 30 степени и 600 вртежи.
 • Манекенката е висока 173 cm и носи големина M .
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

тексас јакна BELSINDA Брз преглед

тексас јакна BELSINDA

-20%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 480.00 ден. (20.27%)
мантил FLORMELA BEIGE Брз преглед

мантил FLORMELA BEIGE

-24%
Цена: 3968.00 ден.
Листа со цени: 5248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 3968.00 ден.
Листа со цени: 5248.00 ден.
Попуст: 1280.00 ден. (24.39%)
наметка TORLENTA Брз преглед

наметка TORLENTA

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
јакна MARTIRA BEIGE Брз преглед

јакна MARTIRA BEIGE

-16%
Цена: 3328.00 ден.
Листа со цени: 3968.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 3328.00 ден.
Листа со цени: 3968.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (16.13%)
сако FITOZA CAMEL Брз преглед

сако FITOZA CAMEL

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)
сако SINSA Брз преглед

сако SINSA

-25%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (25.32%)
јакна FALOLMA BLACK Брз преглед

јакна FALOLMA BLACK

-37%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (37.04%)
Брз преглед

-20%
Цена: 2528.00 ден.
Листа со цени: 3168.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2528.00 ден.
Листа со цени: 3168.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (20.20%)

Врати се Горе