Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.

фустан MORDELA

Код: 005002-779-1
Тежина: 0.400kg

holder

productBadge
Цена: 1568.00 ден.
29% Попуст
Листа со цени: 2208.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Импресионирајте ги сите со вашиот стил и одберете елегантен фустан со повеќебоен принт во најактуелните бои оваа сезона.
 • Изработен од мек и пријатен материјал на допир кој гарантира максимална удобност и слобода на движење.
 • Ќе се чувствувате удобно цел ден, благодарение на слободниот крој, а ременот ќе ја истакне вашата половина.
 • Должината околу коленото и двата странични шлицови оптички ќе ја издолжат вашата фигура и ќе направат да изгледате послабо.
 • Комбинацијата од бои ви овозможува да импровизирате со изборот на додатоци и да создадете многу трендовски изгледи.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

фустан CILMEDA Брз преглед

фустан CILMEDA

-65%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 1440.00 ден. (65.22%)
фустан KABRAVA SKY Брз преглед

фустан KABRAVA SKY

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
фустан ERIFEMA WHITE Брз преглед

фустан ERIFEMA WHITE

-31%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (31.25%)
фустан LOVERDA SKY Брз преглед

фустан LOVERDA SKY

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
фустан DAFERLA FUCHSIA Брз преглед

фустан DAFERLA FUCHSIA

-37%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (37.04%)
фустан BIRKELA BLUE Брз преглед

фустан BIRKELA BLUE

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)
фустан RETIGA BLACK Брз преглед

фустан RETIGA BLACK

-29%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (28.99%)
фустан VORTELMA BLACK Брз преглед

фустан VORTELMA BLACK

-25%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (25.32%)

Врати се Горе