Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.

чадор NOLEIDA

Код: ch005003-673-1
Тежина: 0.400kg

holder

Цена: 288.00 ден.
77% Попуст
Листа со цени: 1248.00 ден.
  • Боја:
    Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
  • Незаменлив додаток во сезоната есен-зима несомнено e чадорот. Покажете го стилот и елеганцијата со избирање на модерниот проѕирен чадор.
  • Изработен од висококвалитетен материјал што брзо се суши за да ви биде пријатно во секое време.
  • Моделот има класичен дизајн и долга, удобна рачка, а дијаметарот е доволен за да бидете заштитени.
  • Благодарение на неутралниот дезен, лесно се комбинира со сите бои на горна облека, чевли и додатоци.
  • Ќе бидете единствени и сигурни во себе! Можете да го комбинирате со елегантен изглед или со деловна облека.
  • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

капа FLUS GREY Брз преглед

капа FLUS GREY

-69%
Цена: 288.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 288.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (68.97%)
ремен GIGI GOLD I Брз преглед

ремен GIGI GOLD I

-64%
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 800.00 ден. (64.10%)
женска чанта DEFORA NAVY Брз преглед

женска чанта DEFORA NAVY

-31%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
Попуст: 480.00 ден. (30.61%)
женска чанта DAMIONA PUDRA Брз преглед

женска чанта DAMIONA PUDRA

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
ремен FIORIA Брз преглед

ремен FIORIA

-45%
Цена: 384.00 ден.
Листа со цени: 704.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 384.00 ден.
Листа со цени: 704.00 ден.
Попуст: 320.00 ден. (45.45%)
футрола за лаптоп MONFO BEIGE 13.3" Брз преглед

футрола за лаптоп MONFO BEIGE 13.3"

-41%
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (40.82%)
женска чанта TENOLDA KHAKI Брз преглед

женска чанта TENOLDA KHAKI

-36%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 800.00 ден. (36.23%)
женска чанта LONIBI BLACK Брз преглед

женска чанта LONIBI BLACK

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)

Врати се Горе