Категории

Експресна нарачка без регистрација

Ново
Брза

маица за момчиња BEXTON YELLOW

Код: 006010-762-1
Тежина: 0.100kg

holder

productBadge
Цена: 384.00 ден.
45% Попуст
Листа со цени: 704.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Години: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: видете ги упатствата на етикетата
* Состав: 100% памук
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Модерна маица за момчиња од 100% памук!
 • Текстилот е мек, пријатен на допир и е специјално дизајниран да не ја иритира нежната детска кожа.
 • Модел со класичен крој со кратки ракави и тркалезно деколте за лесно облекување. Еднобоен дезен со шарен принт на предната страна.
 • Совршено се комбинира со сите останати делови од аутфитот.
 • Одличен избор за секојдневната гардероба на вашето дете.
 • Одржување: За долготраен и одличен добар изглед на облеката, препорачуваме да се придржувате до упатствата на етикетата.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

панталони за момчиња CHIPO ECRU Брз преглед

панталони за момчиња CHIPO ECRU

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)
панталони за момчиња GANG RED Брз преглед

панталони за момчиња GANG RED

-51%
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (51.28%)
панталони за момче CHARZARD KHAKI Брз преглед

панталони за момче CHARZARD KHAKI

-51%
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (51.28%)
блуза за момчиња KRUSTY Брз преглед

блуза за момчиња KRUSTY

-41%
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (40.82%)
панталони за момчиња FACYNO NAVY Брз преглед

панталони за момчиња FACYNO NAVY

-51%
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (51.28%)
панталони за момчиња FACYNO NAVY Брз преглед

панталони за момчиња FACYNO GREY

-51%
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (51.28%)
комплет за момчиња SUPERHERO GREY Брз преглед

комплет за момчиња SUPERHERO GREY

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
блуза за момчиња SIMPIK MUSTARD Брз преглед

блуза за момчиња SIMPIK MUSTARD

-52%
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
Попуст: 480.00 ден. (51.72%)

Врати се Горе