Категории

Експресна нарачка без регистрација

Ново
Брза

футрола за лаптоп MONFO WHITE 13.3"

Код: 006010-763-1
Тежина: 0.200kg

holder

productBadge
Цена: 928.00 ден.
41% Попуст
Листа со цени: 1568.00 ден.
  • Боја:
    Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
  • Додадете стил на секоја ваша облека со футрола дизајнирана совршено да одговара на лаптоп или таблет со големина до 13,3".
  • Футролата е направена од мек материјал кој ефикасно ќе ја заштити вашата техника при транспорт, складирање и е лесен за одржување.
  • Моделот се затвора со еден патент. Футролата е достапна во неколку тренди бои.
  • Димензии: 36 cm x 28 cm
  • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

ремен GIGI GOLD I Брз преглед

ремен GIGI GOLD I

-51%
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 608.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (51.28%)
женска чанта SEROMA ECRU Брз преглед

женска чанта SEROMA ECRU

-52%
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
Попуст: 480.00 ден. (51.72%)
женска чанта PERUNA WHITE Брз преглед

женска чанта PERUNA WHITE

-59%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 1120.00 ден. (59.32%)
ремен ZAVTERA Брз преглед

ремен ZAVTERA

-59%
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (58.82%)
капа STORENA YELLOW Брз преглед

капа STORENA YELLOW

-59%
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 448.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (58.82%)
очила за сонце ESERTA Брз преглед

очила за сонце ESERTA

-29%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
Попуст: 320.00 ден. (29.41%)
очила за сонце FOMELDA Брз преглед

очила за сонце FOMELDA

-26%
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1248.00 ден.
Попуст: 320.00 ден. (25.64%)
женска чанта KELMENDA Брз преглед

женска чанта KELMENDA

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)

Врати се Горе