Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.
Ново

фустан LAMONSIA

Код: 005005-771-1
Тежина: 0.400kg

holder

productBadge
Цена: 1408.00 ден.
31% Попуст
Листа со цени: 2048.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Одличен избор за извонреден изглед - елегантен краток фустан со спектакуларен дизајн и оригинален принт.
 • Беспрекорна изработка од мек и пријатен материјал на допир, кој гарантира максимална удобност.
 • Со него ќе изгледате уникатно! Со фин, слободен крој кој е погоден за секоја фигура.
 • Дизајнот има тркалезно деколте, а должината над колена оптички ќе ги издолжи вашите нозе.
 • Фустанот има ремен од истата ткаенина, кој убаво ќе ги нагласи женствените облини.
 • Функционалноста на моделот овозможува тој лесно да се комбинира и да импровизира со изборот на додатоци.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S/М.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

фустан JOVANA PETROL Брз преглед

фустан JOVANA GREEN

-41%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 960.00 ден. (40.54%)
фустан BLESIDA GOLD Брз преглед

фустан BLESIDA GOLD

-20%
Цена: 2528.00 ден.
Листа со цени: 3168.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2528.00 ден.
Листа со цени: 3168.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (20.20%)
фустан GIRSENA GREEN Брз преглед

фустан GIRSENA GREEN

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
фустан FIRMOLMA Брз преглед

фустан FIRMOLMA

-29%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (28.99%)
фустан KAELANA Брз преглед

фустан KAELANA

-22%
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (22.47%)
фустан MELRONDA FUCHSIA Брз преглед

фустан MELRONDA FUCHSIA

-25%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (25.32%)
фустан DELMONDA BLACK Брз преглед

фустан DELMONDA BLACK

-25%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (25.32%)
фустан DOMINALA GREEN Брз преглед

фустан DOMINALA GREEN

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)

Врати се Горе