Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.
Ново

фустан SHAVARA

Код: 005005-772-1
Тежина: 0.400kg

holder

productBadge
Цена: 1568.00 ден.
29% Попуст
Листа со цени: 2208.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • За вашиот убав и стилски изглед изберете краток, лелеав фустан со цветен принт, погоден за различни пригоди.
 • Ќе се чувствувате шармантно! Изработен е од фина ткаенина со слободен крој, погоден за секоја фигура.
 • Се одликува со деколте на преклоп, долги, широки ракави со ластик на краеви и ремен за истакнување на половината.
 • Функционална понуда која можете да ја комбинирате и со кежуал и со елегантни чевли во комбинација со мала чанта.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S/М.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

фустан TRISTENA Брз преглед

фустан TRISTENA

-23%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
Попуст: 480.00 ден. (23.44%)
фустан DARZOLA PINK Брз преглед

фустан DARZOLA PINK

-29%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (28.99%)
фустан FERSOLA Брз преглед

фустан FERSOLA

-30%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2688.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2688.00 ден.
Попуст: 800.00 ден. (29.76%)
фустан DINOFA BLACK Брз преглед

фустан DINOFA BLACK

-24%
Цена: 2048.00 ден.
Листа со цени: 2688.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2048.00 ден.
Листа со цени: 2688.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (23.81%)
фустан RIDSALA BLACK Брз преглед

фустан RIDSALA BLACK

-45%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
Попуст: 1280.00 ден. (44.94%)
фустан LIDAVA Брз преглед

фустан LIDAVA

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
фустан TRALINA Брз преглед

фустан TRALINA

-34%
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1888.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
Попуст: 960.00 ден. (33.71%)

Врати се Горе