Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.
Ново

комбинезон RAYALDA

Код: 005005-773-1
Тежина: 0.600kg

holder

productBadge
Цена: 1568.00 ден.
29% Попуст
Листа со цени: 2208.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на облека: Табела со големини-облека
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Изберете елегантен комбинезон со атрактивен дизајн кој ќе направи да се чувствувате самоуверено.
 • Текстилот е мек и исклучително пријатен на допир и создава чувство на неверојатна удобност и слобода на движење.
 • Горниот дел има тесен крој, а панталоните се со широки ногавици, апсолутен моден тренд оваа сезона.
 • Атрактивен избор, погоден за сите дами кои сакаат да го предизвикаат вниманието на другите.
 • Можете да го комбинирате со високи потпетици и клач чанта за специјални пригоди, вечерни коктели или забави.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S/М.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

кратки панталонки MALINOLA Брз преглед

кратки панталонки MALINOLA

-83%
Цена: 160.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 160.00 ден.
Листа со цени: 928.00 ден.
Попуст: 768.00 ден. (82.76%)
панталони DEZIRINDA WHITE Брз преглед

панталони DEZIRINDA WHITE

-37%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (37.04%)
комбинезон RAGOSTRA KHAKI Брз преглед

комбинезон RAGOSTRA KHAKI

-51%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 1120.00 ден. (50.72%)
кратки панталони TOLENA ECRU Брз преглед

кратки панталони TOLENA ECRU

-37%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (37.04%)
комбинезон DIVALDA RED Брз преглед

комбинезон DIVALDA RED

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)
панталони SAZOLA CAMEL Брз преглед

панталони SAZOLA CAMEL

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)
панталони MARENDA FUCHSIA Брз преглед

панталони MARENDA FUCHSIA

-29%
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1568.00 ден.
Листа со цени: 2208.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (28.99%)
комбинезон MARTELDA PURPLE Брз преглед

комбинезон MARTELDA PURPLE

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)

Врати се Горе