Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

фустан BOTERDA RED

Код: ch006011-023-1
Тежина: 0.400 kg
holder
Цена: 608.00 ден.
1888.00 ден.
68% Попуст

Опции за производи

Упатство за одржување: рачно перење
Состав: 65% полиестер, 35% памук
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, градници, корсети, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
  • Практичен фустан од типот на кошула со еднобоен дезен, погоден за секојдневниот живот и други пригоди.
  • Ќе се чувствувате прекрасно! Изработен од е фин материјал кој му овозможува на телото да „дише“.
  • Моделот има А-силуета со слободен крој што ќе одговара на секоја фигура. Фустанот има четири џебови.
  • Еднобојниот модел овозможува да се комбинира со разни додатоци.
  • Можете лесно да го комбинирате и со секојдневни и со елегантни чевли, според вашите преференции.
  • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
  • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S.
  • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе