Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

панталони ADORFA

Код: ch005007-202-1
Тежина: 0.400 kg
holder
productBadge
Цена: 448.00 ден.
1408.00 ден.
68% Попуст

Опции за производи

Упатство за одржување: рачно перење
Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, градници, корсети, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Создадете стилски, секојдневен изглед и изберете панталони со трендовски дизајн и принт во класични бои.
 • Висококвалитетната изработка на фин, тенок текстил го прави совршен избор за топлите летни денови.
 • Моделот има висок, еластичен струк и тренди директен крој, кој оптички ќе ја издолжи вашата фигура.
 • Панталоните имаат практични џебови во кои можете да складирате се што ви треба во вашето напорно секојдневие.
 • Спектакуларниот принт во класични бои лесно се комбинира со изборот на додатоци и накит.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S.
   

   

 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе