Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

градник VIZALJA PUDRA

Код: ch005008-406-1
Тежина: 0.100 kg
holder
Цена: 768.00 ден.
1408.00 ден.
45% Попуст

Опции за производи

 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на костими за капење и долна облека:
  Ве молиме,изберете
  Табела со големини
Упатство за одржување: рачно перење
Состав: 82% најлон, 18% спандекс
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, градници, корсети, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Неверојатна понуда која ќе ви овозможи извонредно деколте и удобност во текот на целиот ден со неговиот нежен дизајн и фината чипка.
 • Градник од ткаенина погодна за кожата со корпи со PUSH UP ефект .
 • Пошироките ленти за рамо рамномерно ја распределуваат тежината и ќе ви го олеснат грбот.
 • Ласерски исечената ткаенина на прерамките и грбот е исклучително практична, не стиска и не се гледа под облеката.
 • Моделот има практично прицврстување преку три жичени копчиња позиционирани напред.
 • Одличен избор за секоја дама која сака да се чувствува удобно, убаво и посакувано.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе