Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

чизми до глуждови SANSAVA

Код: 005008-693-10
Тежина: 0.600 kg
holder
productBadge
Цена: 1088.00 ден.
1728.00 ден.
37% Попуст

Опции за производи

 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на чевли:
  Ве молиме,изберете
Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, градници, корсети, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Женски чизми со интересен дизајн и животински принт за вашето модерно секојдневие, со кои ќе се истакнете.
 • Моделот е изработен од висококвалитетен материјал и има удобен, стабилен ѓон.
 • Влошката е мека и најправилно одговара на кривините на стапалото.
 • Прецизната изработка создава максимален комфорт на движење во бурното секојдневие на секоја дама.
 • Совршено се комбинираат со фармерки или панталони, здолништа или фустани, што го прави моделот незаменлив дел од женската гардероба.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе