Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

комплет BALROSA BLUE

Код: ch005008-701-1
Тежина: 0.600 kg
holder
Цена: 1568.00 ден.
2208.00 ден.
29% Попуст

Опции за производи

Упатство за одржување: рачно перење
Состав: 95% полиестер, 5% спандекс
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, градници, корсети, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
  • Специјална понуда за вашиот целокупен изглед е дводелен комплет со интересен принт во тренди бои.
  • Изработен е од еластичен и мек на допир, материјал погоден за кожата кој ќе се грижи за вашата удобност.
  • Со него ќе изгледате уникатно! Фустанот е без ракави, со широки прерамки, миди должина и прецизен крој кој одговара на секоја фигура.
  • Сакото има модерен дизајн, кој несомнено ќе го предизвика вниманието на оние околу вас.
  • Благодарение на дезенот во тренди бои, комплетот лесно може да се комбинира со разни додатоци.
  • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
  • Манекенката е висока 170 cm и носи големина L.
  • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе