Категории
Производот е од нашата нова колекција и рокот на испорака е од 7 до 30 денa. Не бараме претплата. Можете да нарачате.
Ново

комплет со прекривка за спална соба BELINZA 220х240 cm

Код: ch006012-372-1
Тежина: 2.000kg

holder

Цена: 1248.00 ден.
34% Попуст
Листа со цени: 1888.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на постелнини:
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: машинско перење на 30°C
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 10 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Прекрасна понуда за вашиот пријатен дом! Удобен и практичен комплет за вашата спална соба од 5 парчиња со димензии 220х240 см.
 • Прецизно изработен од мек и пријатен материјал на допир, а свежите бои одлично се вклопуваат во модерниот ентериер.
 • Комплетот импресионира со лесното одржување без посебни техники и средства за чистење.
 • Одлично решение за удобност во домот и совршен подарок за секоја пригода, кој сигурно ќе предизвика пријатни емоции.
 • Сетот содржи:
 • двострана прекривка со големина 220x240 cm
 • 2 бр. навлаки за перници со големина 55x75 cm
 • 2 бр. Навлаки за перничиња 45x45 cm
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката


Врати се Горе