Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

наметка MIRELA RED

Код: ch001000-1746-1
Тежина: 0.300kg

holder

Цена: 608.00 ден.
51% Попуст
Листа со цени: 1248.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на костими за капење и долна облека: Табела со големини
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Упатство за одржување: рачно перење
* Состав: 100% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • Стилска наметка, со која ќе се чувствувате прекрасно и неодоливо, не само во текот на денот, туку и за време на одмор и спиење.
 • Разбудете ги сетилата со мекиот и пријатен на допир блескав материјал од кој е направена.
 • Без простор за компромис, кројот е тесен и нежно ги следи облините на женската силуета.
 • Акцент на моделот се фините елементи на тантела, кои додаваат дополнителна романса на вашиот изглед.
 • Наметка има ремен кој совршено ќе ја нагласи вашата половина.
 • Достапен во неколку тренди бои, изберете го совршениот за вас и уживајте во удобноста.
 • Одржување: За долготраен и одличен изглед на вашата облека, препорачуваме рачно перење.
 • Манекенката е висока 170 cm и носи големина S.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

пижами NEVANA Брз преглед

пижами NEVANA

-41%
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 1568.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (40.82%)
бањарка ZVEBIA Брз преглед

бањарка ZVEBIA

-31%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (31.25%)
бањарка VRABIA Брз преглед

бањарка VRABIA

-31%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (31.25%)
бањарка ZERALDA PEACH Брз преглед

бањарка ZERALDA PEACH

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)
бањарка ZERALDA MINT Брз преглед

бањарка ZERALDA MINT

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)
пижама LAIDAKA BROWN Брз преглед

пижама LAIDAKA PUDRA

-37%
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1088.00 ден.
Листа со цени: 1728.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (37.04%)
комплет пижами од 5 дела LAVELDA BLACK Брз преглед

комплет пижами од 5 дела LAVELDA BLACK

-22%
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (22.47%)
пижами MEDIRZA Брз преглед

пижами MEDIRZA

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)

Врати се Горе