Категории

Експресна нарачка без регистрација

Брза

женски патики LACY WHITE

Код: 002003-560-10
Тежина: 0.400kg

holder

Цена: 928.00 ден.
41% Попуст
Листа со цени: 1568.00 ден.
 • Боја:
  Ве молиме,изберете
 • Големини на чевли:
  Ве молиме,изберете
:оваа ознака значи дека опцијата е со Брза испорака. :оваа ознака значи дека опцијата нема Брза испорака. * Состав: 50% памук, 50% полиестер
Количина:
- +

Овој производ се нуди со Брза испорака - до 3-8 работни дена. Ве молиме, видете дали големината што ја избравте има налепница Брза нарачка.

Трошоците за испорака се пресметуваат автоматски за време на процесот на наплата. За детални информации за нашата политика за испорака, ве молиме кликнете на следнава врска: Испорака.

Секој купен производ може да ни се врати во рок од 15 дена од купувањето, со исклучок на костими за капење, долна облека, накит, ноќници, чорапи и хулахопки. За детални информации за нашата политика за враќање, кликнете на следнава врска: Враќање.

Детален опис
 • За да се чувствувате удобно, изберете модерни женски патики со спектакуларна памучна чипка.
 • Атрактивен модел, изработен од мек и погоден за кожата материјал со удобна платформа и врвки.
 • Стилски, лежерни старки, погодни за секој изглед, со кои ќе се истакнете.
 • Со мека влошка која одлично се вклопува на стапалото и придонесува за чувство на удобност.
 • Одлично оди со различни комбинации и различни стилови на облекување.
 • Висококвалитетна изработка која го олеснува движењето во бурното секојдневие на секоја дама.
 • Одличен избор кој дава неверојатно модерен изглед на секоја облека во текот на целата година.
 • Нарачајте за 3200.00 ден. за да добиете бесплатна испорака.

ПОДАРОК КОН НАРАЧКАТА

Овој производ е од нашата НОВА колекција и испораката може да биде одложена помеѓу 7 и 21 ден.

Не бараме претплата.
Можете да ја направите вашата нарачка сега. Бидејќи знаеме дека никој не сака да чека, ние имаме подарок за нашите трпеливи клиенти.

* Можете да ја изберете вашата омилена боја ,опишувајќи ја во белешка за нарачката

Препорачани производи

комбинезон RANCHINA ORANGE Брз преглед

комбинезон RANCHINA ORANGE

-31%
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1408.00 ден.
Листа со цени: 2048.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (31.25%)
фустан FALONZA Брз преглед

фустан FALONZA

-63%
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 928.00 ден.
Листа со цени: 2528.00 ден.
Попуст: 1600.00 ден. (63.29%)
машки џемпер RODOS KHAKI Брз преглед

машки џемпер RODOS KHAKI

-45%
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 768.00 ден.
Листа со цени: 1408.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (45.45%)
фустан TIAVEMA Брз преглед

фустан TIAVEMA

-22%
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 2208.00 ден.
Листа со цени: 2848.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (22.47%)
капа STORENA BLACK Брз преглед

капа STORENA BLACK

-74%
Цена: 288.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 288.00 ден.
Листа со цени: 1088.00 ден.
Попуст: 800.00 ден. (73.53%)
фустан SORMALA Брз преглед

фустан SORMALA

-59%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 3008.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 3008.00 ден.
Попуст: 1760.00 ден. (58.51%)
комплет MAVERIA BLACK Брз преглед

комплет MAVERIA BLACK

-27%
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1728.00 ден.
Листа со цени: 2368.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (27.03%)
здолниште RAKARDA BEIGE Брз преглед

здолниште RAKARDA BEIGE

-34%
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
информација за попусти
Информација за попусти
Цена: 1248.00 ден.
Листа со цени: 1888.00 ден.
Попуст: 640.00 ден. (33.90%)

Врати се Горе